STEAM Street Fighter V Benchmark

Street Fighter V Benchmark to program, który mierzy wydajność twojego komputera, gdy oglądasz wersję demonstracyjną rozgrywki Street Fighter V.

benchmark image

Gdy program zakończy testy, na ekranie pojawią się ich wyniki. Ocena „PERFECT” oznacza, że gra Street Fighter V będzie działać płynnie.

Wymagania systemowe

Minimalne Zalecane
System operacyjny WINDOWS®7 (wymagana wersja 64-bitowa) WINDOWS®7, 8, 8.1, 10 (wymagana wersja 64-bitowa)
Procesor Intel Core i3-4160 3,60 GHz Intel Core i5-4690K 3,50 GHz; AMD FX-9370
Pamięć 6 GB 8 GB
Karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 480, GTX 570, GTX 670 lub nowsza NVIDIA® GeForce® GTX 960; AMD Radeon R7 370
DirectX Wersja 11
Internet Połączenie szerokopasmowe z Internetem
Karta dźwiękowa Zgodna z DirectSound (program DirectX® 9.0c lub nowszy)
Dodatkowe uwagi Ta gra obsługuje kontrolery USB (w tym drążki Arcade) zgodne z bibliotekami XInput i DirectInput, w tym: kontroler Xbox 360, kontroler Xbox One, Steam Controller oraz kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK.
  • – Wymagania systemowe odpowiadają stanowi z lutego 2020 r. i mogą ulec zmianie w toku prac prowadzonych nad grą.
  • – Uwaga: z różnych powodów gra może działać nieprawidłowo nawet na komputerach, które spełniają minimalne lub zalecane wymagania systemowe.
  • – Upewnij się, że używany przez ciebie system operacyjny, karta graficzna oraz inne urządzenia są zaktualizowane.

Microsoft, Windows i DirectX są znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w USA i/lub w innych krajach. Intel oraz Intel Core są znakami towarowymi firmy Intel Corporation i jej podmiotów zależnych w USA i/lub w innych krajach. NVIDIA, GeForce i GeForce GTX są znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w USA i/lub w innych krajach.

Ostrzeżenie

  • – Firma Capcom nie ponosi odpowiedzialności za wyniki działania na komputerach, których specyfikacja systemowa różni się od wymogów podanych powyżej.
  • – Aby móc korzystać z gry, musisz przeczytać Umowę użytkownika prezentowaną na ekranie instalacyjnym i ją zaakceptować.
  • – Program Street Fighter V Benchmark nie gwarantuje, że na używanym przez ciebie komputerze gra Street Fighter V będzie działać płynnie.
  • – W niektórych przypadkach program Street Fighter V Benchmark może działać nieprawidłowo w połączeniu z konfiguracją twojego systemu lub innym zainstalowanym oprogramowaniem.
  • – Nawet jeżeli specyfikacja sprzętowa twojego komputera przewyższa wymagania systemowe gry, wynik testu może być gorszy od oczekiwanego.
Select Language